BANJALUKA - Pripadnici Policijske uprave Banjaluka juče su uhapsili M.Dž. iz ovog grada, kojeg terete da je napao maloljetnika.
"Sumnjiči se da je 19. maja u večernjim časovima fizički napao maloljetno lice u Banjaluci, koje je tom prilikom povrijeđeno", rečeno je iz policije.
O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.