Hronika

Uhapšen Laktašanin, terete ga za obljubu djevojčice (11)

Uhapšen Laktašanin, terete ga za obljubu djevojčice (11)
Foto: Velibor Tripić/Nezavisne | Uhapšen Laktašanin, terete ga za obljubu djevojčice (11)

BANJALUKA - Okružno javno tužilaštvo Banjaluka zatražilo je određivanje pritvora za S.M. (41) iz Laktaša, kojeg terete za obljubu djevojčice (11).

Nakon ispitivanja, da mu se odredi pritvor, Tužilaštvo je zatražilo od Osnovnog suda u Banjaluci.Tužilac je pritvor predložio zbog, kako je saopšteno, naročitih okolnosti koje ukazuju da će osumnjičeni ometati krivični postupak uticajem na svjedoke, te okolnosti koje opravdavaju bojazan da će ponoviti krivično djelo.

"O prijedlogu za određivanje mjere pritvora odlučiće sudija za prethodni postupak Osnovnog suda u Banjaluci", rečeno je iz Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.

Najčitanije