BANJALUKA - Policijski službenici Policijske stanice Srbac lišili su slobode M.V. (1998) iz Srpca, zbog sumnje da je tokom noći 15. na 16. marta, otuđio putničko motorno vozilo Volkswagen Golf.
"Postupanjem po prijavi da je otuđeno motorno vozilo, policijski službenici su brzom i efikasnom reakcijom identifikovali i pronašli osumnjičeno lice, kao i otuđeno vozilo koje je vraćeno vlasniku.", navodi se u saopštenju CJB Banjaluka.
O svemu je obavješten dežurni okružni javni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banja Luka koji je naložio da se nakon kompletiranja i dokumentovanja predmeta dostavi izvještaj za počinjeno krivično djelo "Oduzimanje motornog vozila".