ŠAMAC - Pripadnici Policijske stanice Šamac uhapsili su muškarca čiji su inicijali D.P, naoružanog automatskom puškom, na putu u zaseoku Jovanovići kod Obudovca, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Doboj.
Od D.P, koji je sa područja opštine Šamac, izuzeti su automatska puška i 26 metaka. Alkotestiranjem utvrđeno je da je u krvi imao jedan promil alkohola.
Nakon dokumentovanja, Okružnom tužilaštvu Doboj biće proslijeđen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu "nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija".