MILIĆI - Policija iz Milića uhapsila je K.N. iz ovog grada, osumnjičenog da je juče benzinom polio L.P. i S. B., te pokušao da ih zapali, potvrđeno je "Nezavisnim".
Uhapsili su ga pripadnici Policijske stanice Milići, po nalogu dežurnog tužioca Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo, a terete ga za izazivanje opšte opasnosti.
"Lice se sumnjiči da je juče, u ugostiteljskom objektu u sastavu benzinske pumpe u Milićima, benzinom polio L.P. i S. B, te iste pokušao da zapali. Policijski službenici rade na dokumentovanju i procesuiranju navedenog djela", stoji u policijskom saopštenju.