BIJELJINA – Bijeljinac M.Š. uhapšen je juče jer je osumnjičen da je ukrao dva golfa na području ovog grada.
M.Š. je osumnjičen da je navedena vozila ukrao juče u jutarnjim časovima, a policija je pronašla ukradena vozila i vratila ih vlasnicima.
"Protiv M.Š. Okružnom javnom tužilaštvu u Bijeljini sledi izvještaj zbog počinjenih krivičnih djela teška krađa", saopšteno je iz Policijske uprave Bijeljina.