Hronika

Uhapšen osumnjičeni za slikanje žena u toaletu "Mercatora" u Banjaluci

Uhapšen osumnjičeni za slikanje žena u toaletu "Mercatora" u Banjaluci
Foto: AI / Ilustracija | Uhapšen osumnjičeni za slikanje žena u toaletu u "Mercatoru" u Banjaluci

BANJALUKA - Pripadnici Policijske uprave Banjaluka juče su identifikovali i oko 14.55 uhapsili M.S. iz Banjaluke, a sumnjiči se za neovlašteno fotografisanje u "Mercatoru" u naselju Borik.

"Naime, istog dana oko 12.45 prijavljeno je da se u ženskom toaletu tržnog centra u Banjaluci nalazi nepoznato muško lice koje fotografiše korisnice toaleta", rečeno je iz Policijske uprave Banjaluka.

Tokom kriminalističke obrade od M.S. je uz potvrdu oduzet telefon.

Povezana vijest:

Radnica u "Mercatoru" u Banjaluci uhvatila muškarca koji snima žene u toaletu

"Nezavisne novine" su, podsjetimo, objavile da je jedna radnica u "Mercatoru" u banjalučkom naselju Borik juče zatekla muškarca kako telefonom fotografiše žene u toaletu.

Najčitanije