MRKONJIĆ GRAD - Vozač iz Mrkonjić Grada čiji su inicijali Đ.M. uhapšen je jer je vozio sa 1,57 promila alkohola u krvi, saopšteno je iz Policijske uprave.
Policajci su Đ.M. uhapsili juče zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima u BiH, navedeno je u saopštenju.
Na području Mrkonjić Grada juče nije bilo evidentiranih krivičnih dijela, kao ni slučajeva narušavanja javnog reda i mira, a ni saobraćajnih nezgoda.