Hronika

Uhapšen pljačkaš trgovine u Modriči

Uhapšen pljačkaš trgovine u Modriči
Uhapšen pljačkaš trgovine u Modriči
Srna

DOBOJ - Muškarac čiji su inicijali U.K. sa područja Vukosavlja uhapšen je pola časa nakon što je naoružan opljačkao trgovinu "Sara" u Modriči, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti /CJB/ Doboj.

Policijskoj stanici Modriča prijavljeno je da je juče u 18.25 časova maskirani muškarac naoružan automatskom puškom ušao u trgovinu "Sara" i od radnice uzeo 300 KM pazara, nakon čega je pobjegao.

Nakon blokade šireg područja lica mjesta, policijska patrola je u ugostiteljskom objektu, koji se nalazi u sklopu trgovinskog centra "Bingo", uočila lice sumnjivog ponašanja koje je legitimisano, a potom i identifikovano kao izvršilac razbojništva.

Pregledom šireg područja lica mjesta pronađena je automatska puška i garderoba za koju postoji osnovana sumnja da je korištena prilikom izvršenja krivičnog djela, koju je izvršilac sakrio u građevinski materijal na obližnjoj parceli, a potom otišao u ugostiteljski objekat.

U toku je kriminalistička obrada nad uhapšenim, a Okružnom tužilaštvu Doboj biće dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu.

Najčitanije