SARAJEVO – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo lišili su slobode 35-godišnjak zbog posjedovanja droge i oštećenja tuđe stvari.
Sinoć u 19.40 sati policijski službenici Policijske uprave Novi Grad Sarajevo lišili su slobode lice A.K. rođen 1989. godine iz Sarajeva, zbog postojanja osnova sumnje da je u prethodnom periodu počinio krivično djelo oštećenje tuđe stvari. Tereti se i za krivično djelo posjedovanje i omogućavanje uživanja opojnih droga.
Obaviješten je dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo, a osumnjičeni predat u prostorije za zadržavanje osoba lišenih slobode MUP-a Kantona Sarajevo.