Hronika

Uhapšen zbog paljenja auta radnika NP "Sutjeska"

Uhapšen zbog paljenja auta radnika NP "Sutjeska"
Foto: N.N. | Uhapšen zbog paljenja auta radnika NP "Sutjeska"
Srna

FOČA - Pripadnici fočanske Policijske uprave uhapsili su I.N. iz Foče zbog sumnje da je zapalio Audi a4, koji je vlasništvo S.Ž, zaposlenog u Nacionalnom parku "Sutjeska".

"Pod sumnjom da je počinio krivično djelo oštećenje i oduzimanje tuđe stvari I.N. je uhapšen sinoć u 21.00 čas", saopšteno je iz Policijske uprave Foča. 

Kako su precizirali u saopštenju uhapšeni se nalazi u prostorijama Policijske uprave Foča i nad njim se sprovodi kriminalistička obrada. 

Naime, S.Ž, radniku Nacionalnog parka "Sutjeska", u noći između ponedjeljka i utorka izgorio je Audi a4 na parkingu ispred hotela "Mladost" na Tjentištu.

Najčitanije