BANJALUKA - Dvadesettrogodišnji S.M. iz Kotor Varoša uhapšen je juče zbog sumnje da je opljačkao kockarnicu u ovoj opštini, prilikom čega je ukrao oko 7.000 KM.
Lice se sumnjiči da je 18. maja oko 02:45 časova, maskiran i uz prijetnju upotrebe vatrenog oružja prema radnicima kockarnice u Ulici cara Dušana u Kotor Varošu, otuđio novac u iznosu oko 7.000 KM.
O svemu je obaviješten dežurni okružni javni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, koji je naložio da se nakon ispitivanja lice otpusti na slobodu i da se u redovnoj proceduri protiv njega dostavi izvještaj za krivično djelo „Razbojništvo“.