Banjalučka policija uhapsila je D.K. zbog sumnje da je prijetio jednom policijskom službeniku, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.
Naime, policijski službenik juče je prijavio da mu je putem telefona prijetila nepoznata osoba, koja se predstavila kao D.K, jer je izdao prekršajni nalog trećem licu.
Iz PU Banjaluka navode da je to kod službenika izazvalo osjećaj straha i ugroženosti.
"Od lica D.K. oduzet je mobilni telefon. O navedenom je obavješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka", zaključuje se u saopštenju PU Banjaluka.