Hronika

Uhapšen zbog sumnje da je oštetio zid kluba u Banjaluci

Uhapšen zbog sumnje da je oštetio zid kluba u Banjaluci
Foto: Ilustracija | Uhapšen zbog sumnje da je oštetio zid kluba u Banjaluci
N.N.

BANJALUKA – J.Š. uhapšen je u petak u Banjaluci zbog sumnje da je oštetio unutrašnji zid kluba igara na sreću iz Banjaluke, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.

Naime, odgovorno lice kluba igara na sreću prijavilo je nadležnoj policijskoj stanici da je gost navedenog kluba oštetio unutrašnji zid, jer je konobar odbio da mu posluži piće. Izvršeno je alkotestiranje J.Š. kojom prilikom je utvrđeno 2,67 g/kg alkohola u organizmu.

O navedenom je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, koji je naložio da se protiv J.Š. dostavi izvještaj u redovnoj proceduri, a on se sumnjiči da je počinio krivično djelo oštećenje ili oduzimanje tuđe stvari.

Najčitanije