Hronika

Uhapšen zbog vožnje u pijanom stanju

Uhapšen zbog vožnje u pijanom stanju
Foto: N.N. | Muškarac u Srbcu uhapšen zbog vožnje u pijanom stanju

SRBAC- Srbačka policija uhapsila je juče S.K. (24) iz Srpca, zbog vožnje u alkoholisanom stanju.

"Lice se takođe sumnjiči da je istog dana oko 13.50 časova u mjestu Nožičko, opština Srbac, narušio javni red i mir nanijevši tjelesne povrede pedesetšestogodišnjaku", navode iz Policijske uprave Gradiška.

Protiv njega slijedi podnošenje zahtjeva za pokretanje prekršajnog postupka Osnovnom sudu Gradiška zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o javnom redu i miru i Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima u BiH.

 

Najčitanije