TUZLA - U Tuzli i Banovićima uhapšena su dva mladića zbog posjedovanja heroina, odnosno kanabisa, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih polova (MUP) Tuzlanskog kantona.
U Tuzli je uhapšen R. S. (24) iz ovog grada, kod koga su pronađena tri paketića heroina, a u Banovićima je slobode lišen M. J. (31), kod koga su pronađena četiri paketića kanabisa.
Materija iz paketića upućena je na vještačenje u kriminalističku tehniku kantonalnog MUP-a.
Foto: ilustracija