MRKONJIĆ GRAD - Pripadnici Policijske stanice Mrkonjić Grad uhapsili su vozače iz ovog grada čiji su inicijali M.Č. i M.L. kod kojih je utvrđeno prisustvo alkohola u krivi od 2,30, odnosno 1,55 promila.
Iz Policijske uprave Mrkonjić Grad saopšteno je da se ova lica terete da su počinila prekršaj iz Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima u BiH.