BANJALUKA – Policija je uhapsila dva lica iz Kneževa/Skender Vakufa čiji su inicijali Z.B. i S.L, koji su u Banjaluci ukrali automobil "fijat punto", pričinivši materijalnu štetu od 4.000 KM, rečeno je Srni u banjalučkom Centru javne bezbjednosti.
Automobil je ukraden 12. jula, a policija ga je istog dana pronašla u banjalučkoj Ulici Stevana Prvovjenčanog.
Nakon kriminalističke obrade kradljivci su juče pušteni na slobodu, a policija će protiv njih nadležnom tužilaštvu podnijeti izvještaj za krivično djelo oduzimanje motornog vozila.