Hronika

Uhapšeni otmičari Banjalučanina

Uhapšeni otmičari Banjalučanina
Uhapšeni otmičari Banjalučanina
Srna

TREBINJE - Trebinjska policija je danas uhapsila dva lica iz Bileće, čiji su inicijali M.V. i V.V, zbog sumnje da su oteli jednog muškarca iz Banjaluke.

Oni su uhapšeni u 15.25, a oteti muškarac je zbog nanesenih povreda smješten u Opštu bolnicu u Trebinju, rečeno je u trebinjskom Centru javne bezbjednosti.

Srna nezvanično saznaje da je riječ o braći Miljanu i Vladimiru Vujoviću, koji su od ranije poznati policiji po izvršenju kriminalnih djela. Za jednog se sumnja da je u vrijeme otmice bio na dopustu dok služi zatvorsku kaznu.

Otmica muškarca prijavljena je jutros oko 10 časova Centru javne bezbjednosti Banjaluka.

U trebinjskom Centru ističu da su policijski službenici veoma brzo locirali otmičare i uhapsili ih. 

Najčitanije