BIJELJINA - Muškarci čiji su inicijali S.M. i Z.M, obojica iz Bijeljine, uhapšeni su zbog razbojništva na benzinskoj pumpi na putu Čađavica - Bijeljina, saopšteno je iz bijeljinskog Centra javne bezbjednosti.
Radnik benzinske pumpe prijavio je bijeljinskoj Policijskoj stanici 24. februara oko 2 časa da su dva maskirana lica, uz prijetnju oštrim metalnim predmetom, ukrala oko 1.000 KM, a potom se udaljila u nepoznatom pravcu.
Tokom kriminalističke obrade došlo se do dokaza da su uhapšeni izvršili razbojništvo. Obojica su jutros, uz izvještaj o počinjenom krivičnom djelu, predati Okružnom tužilaštvu.
Srna nezvanično saznaje da je opljačkana benzinska pumpa "Nešković".