BANJALUKA - Lica koja su uhapšena zbog sumnje za oružanu pljačku blindiranog kombija "Sector securityja" na autoputu Banjaluka - Gradiška, iz kojeg je 22. septembra prošle godine ukradeno oko 600.000 KM, izvedena su danas iz Specijalnog tužilaštva RS u Banjaluci.
Lukač je danas na konferenciji za medije rekao da su zbog razbojništva uhapšeni pripadnici specijalne policije M.V. (1983), P.G. (1988) P.A. (1987) I.Ž. (1989) J.G. (1991), te B.O. (1984) koji je suvlasnik autokuće, placa za prodaju vozila "Kvatro", i K.D. (1986), zaposlen u agenciji "Sector Sekurity".