Hronika

Uhapšeni u akciji Kocka pušteni na slobodu

Srna

BANJALUKA – Banjalučani uhapšeni u akciji "Kocka" pušteni su danas na slobodu nakon kriminalističke obrade, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti u Banjaluci.

Protiv osumnjičenih za krivično djelo kockanja biće podnesen izvješaj Okružnom tužilaštvu Banjaluka.

Policija je noćas oko ponoći u Ugostiteljskom objektu "Zam" uhapsila vlasnika ovog objekta LJubišu Jerkovića, njegovog sina Nemanju i Dražena Samardžiju zvanog Slovenac.

Osim uhapšenih saslušano je i sedam lica čiji su inicijali M.I, M.V, LJ.R, Z.M, D.M, S. Š, i N.B, koji su zatečeni u lokalu, a koji će imati status svjedoka.

U akciji su oduzete veće količine žetona, karata, jedan pištolj, sto za kockanje i određena količina novca.

Najčitanije