TUZLA - U Banovićima i Kladnju uhapšena su dva lica, zbog sumnje da su u odvojenim krađama ukrala dva automobila, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
U Banovićima je uhapšen M.J. (30), koji je u noći između 18. i 19. marta u istom gradu ukrao vozilo "ford eskort", dok je u Kladnju lišen slobode Z.O. (50) zbog sumnje da je 18. marta u Ciljugama, opština Živinice, ukrao automobil "opel kadet".
Vozila su pronađena i nakon uviđaja vraćena vlasnicima.
Policija radi na dokumentovanju ovih događaja.