BANjALUKA - Policija je u Banjaluci danas uhapsila trojicu muškaraca zbog sumnje da su vršili obljubu nemoćnih lica u prisustvu drugih, saznaje Srna u MUP-u Republike Srpske /RS/.
Prema ovom izvoru, trojica uhapšenih su već duže vrijeme i u više navrata zlostavljali maloljetna lica.
Jedna od uhapšenih je po zanimanju socijalni radnik, dok je drugu radnik obezbjeđenja.
Srni je poznat identitet trojice uhapšeni, ali, zbog osjetljivosti predmeta, neće objelodaniti njihova imena dok ih MUP zvanično ne potvrdi.