Hronika

Uhapšeno 17 pijanih vozača

Uhapšeno 17 pijanih vozača
Uhapšeno 17 pijanih vozača
Srna

DOBOJ- Na području Centra javne bezbjednosti /CJB/ Doboj tokom vikenda uhapšeno 17 lica koja su upravljala vozilom pod dejstvom alkohola.

Na području Doboja uhapšeno je osam vozača, u Modriči četiri, tri u Tesliću, te po jedan u Petrovu i Stanarima, saopšteno je iz dobojskog CJB.

Nakon prestanka razloga za zadržavanje, lica su puštena na slobodu, izdati su im prekršajni nalozi i preduzete ostale predviđene mjere zbog učinjenih prekršaja iz Zakona o bezbjednosti saobraćaja. 

Najčitanije