BANJALUKA - Policiji je u ponedjeljak prijavljena krađa 'golfa 5' vrijednog 21.000 KM u banjalučkom naselju Lauš.
U prijavi se navodi da je automobil ukraden u period od jedan čas iza ponoći do osam časova ujutro.
Ukradeni golf bio je parkiran u ulici Filipa Kljajića Fiće.
Iz CJB Banjaluka je saopšteno da policija radi na rasvjetljavanju krađe auta i pronalasku izvršioca.