BIJELJINA - Lice, čiji su inicijali R.H. iz Bijeljine prijavilo je policiji krađu torbe u kojoj je bilo 300 evra, 80 KM i lična dokumenta.
Prema saopštenju bijeljinskog Centra javne bezbjednosti,krađa je izvršena juče oko 13.00 časova, kada su nepoznata lica ušla u kuću, koja je bila otključana.
Policija istražuje slučaj.