BANJALUKA - Nepoznata osoba uz prijetnju pištoljem sinoć je ukrala 200 KM iz sportske kladionice u Banjaluci.
Razbojništvo nad radnicom ove sportske kladionice je prijavljeno Centru javne bezbjednosti Banjaluka oko 23 sata.
Izvršilac je bio maskiran u predjelu glave, saopšteno je iz policije.
U toku je rad na rasvjetljavanju navedenog krivičnog djela razojništva.