Hronika

Ukraden skuter, vlasnik nudi nagradu

Ukraden skuter, vlasnik nudi nagradu
Ukraden skuter, vlasnik nudi nagradu
N.M.

BANJALUKA- Lopovi su u banjalučkom naselju Starčevica ukrali skuter marke pežo, vrijedan 2.000 KM, potvrđeno je u petak "Nezavisnim novinama".

Skuter je u trenutku krađe bio parkiran ispred zgrade u ulici Rajka Bosnića.

Renato Slijepčević, vlasnik, ispričao je da su lopovi dobro osmislili krađu skutera, jer su prije svega uništili reflektor koji se nalazi na stubištu.

"Na ulazu u zgradu, ispred koje je bio parkiran skuter, postavljen je reflektor koji reaguje na pokret i koji osvijetli kompletan ulaz. Lopovi su prvo uništili ovaj reflektor, a zatim su ukrali skuter", ispričao je Slijepčević.

Vlasnik ukradenog skutera obećao je nagradu poštenom pronalazaču. Njegov telefon je 066/88-33-77.

Najčitanije