TREBINJE - Iz dječijeg vrtića "Naša radost" U trebinjskom naselju Gorica ukradeno je sedam kamera za video-nadzor, saopšteno je danas iz Centra javne bezbjednosti /CJB/ Trebinje.
U saopštenju je navedeno da su ukradene kamere koje su se nalazile na vanjskom dijelu objekta.
U policiji kažu da je u toku operativni rad na identifikovanju počinioca ili počinilaca ovog krivičnog djela.
Novoizgrađeni objekat dječijeg vrtića "Naša radost" u Gorici otvoren je krajem prošle godine.