BANJALUKA - Policija je u mjestu Šibovi kod Banjaluke pronašla ukradeni i zapaljeni golf 2, koji je nestao u noći između 1. i 2. aprila u Banjaluci.
Pomenuti automobil je ukraden sa parking prostora u Ulici braće Mažar i majke Marije, čime je počinjeno krivično djelo oduzimanje motornog vozila, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.
Nepoznati izvršilac je ukrao automobil čija je vrijednost procijenjena na 4.000 KM. O svemu je obaviješteno banjalučko Okružno tužilaštvo.