ŠAMAC - Automobil "golf četiri", koji je ukraden u šamačkom mjestu Tišina, ostavljen je na lokalnom putu a iz njega je odnesen navigacijski sistem.
Nepoznato lice ili više njih ukrala su vozilo, koje je vlasništo lica čiji su inicijali M.C, iz dvorišta porodične kuće, a potom je ostavljeno u njenoj blizini, rekla je portparol Centra javne bezbjednosti Doboj Ljerka Stanimirović.
Policija je uviđajem utvrdila da su na još dva putnička vozila, koja su bila u dvorištu, ispušten vazduh iz guma.
Stanimirovićeva je navela da se to dogodilo u noći između 8. i 9. aprila.
Policija radi na pronalaženju lica koja su počinila krivično djelo teška krađa u pokušaju.