BIJELJINA - Sa njive u vlasništvu Poljoprivrednog dobra "Semberija" u Novom Selu nepoznata lica su ukrala 100 metara elektrokabla.
Šteta je procijenjena na 700 evra, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.
Krađa se dogodila u periodu od 6. do 10. maja.