BIJELJINA - Policija je privela dva lica iz Koraja, opština Lopare, zbog sumnje da su ukrala 48 metara samonosivog kabla sa njive u vlasništvu lica Đ.M. i 10 metara podzemnog kabla, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.
Ukradeni kablovi vezivali su trafostanicu, vlasništvo lica R.S.
Inicijali privedenih lica su R.K. i S.I.
U mjestu Piperi opština Lopare nepoznata lica izvršila su tešku krađu u noći 2. na 3. maj.
U toku je kriminalistička obrada.