Hronika

Ukrali novac iz sandučeta na samoposlužnoj autopraonici

Ukrali novac iz sandučeta na samoposlužnoj autopraonici
Foto: Pixabay ilustracija | Ukrali novac iz sandučeta na samoposlužnoj autopraonici
N.N.

TESLIĆ – Nepoznato lice ili više njih su tokom noći između utorka i srijede nasilno otvarili sanduče za kovanice koji se nalazi u sastavu samoposlužne autopraonice u Tesliću i ukrali novac iz njega.

Slučaj je juče prijavljen policiji u Tesliću, a istog dana je prijavljeno da je nasilno otvoreno i sanduče na aparatu za usisavanje, odakle je takođe ukraden novac.

U toku je rad na rasvjetljavanju krivičnih djela "Teška krađa", saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.

Najčitanije