MRKONJIĆ GRAD - Dvadesetdvogodišnji Mladen Tomić i dvadesetjednogodišnji Srđan Anđelić uhapšeni su zbog provale u jednu kuću u selu Mejdan kod Mrkonjić Grada, iz koje su ukrali dvije puške, pištolj i 40 litara rakije, rečeno je Srni u Policiji Republike Srpske.
Dvojica mladića iz Mejdana uhapšeni su sinoć nešto prije 21.00 čas.
Oni su u proteklih mjesec dana počinili krađu, koja je policiji prijavljena juče.
Policija će protiv provalnika nadležnom tužilaštvu podnijeti izvještaj.