PRIJEDOR - Dva maskirana lica u Prijedoru su od G.Š. oteli torbicu u kojoj su se, prema njegovim riječima, nalazilo 11.000 evra, dva mobilna telefona i lični dokumenti, rečeno je u policiji.
Razbojništvo se dogodilo sinoć oko 22.40 ispred porodične kuće G.Š, kojeg su presretači fizički napali, poprskali sprejem nepoznatog sadržaja po licu, orobili i potom pobjegli.
Policija je izvršila uviđaj i traga za počiniocima.
Prema nezvaničnim informacijama, žrtva razbojništva živi i radi u inostranstvu.