TUZLA – Dva nepoznata lica u Srebreniku otela su od žene čiji su inicijali M.S. (29) torbu u kojoj su se nalazili mobilni telefon, 40 KM, ključevi i lični dokumenti.
Ministarstvo unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona saopštilo je da je razbojništvo izvršeno sinoć oko 21.00 čas.
Policija je izvršila uviđaj i radi na pronalasku lica.