Hronika

Ukrao 200 litara dizela iz rovokopača

Srna

BANJALUKA - Nepoznati počinilac ukrao je 200 litara dizel-goriva iz rovokopača u banjalučkom naselju Melina, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.

Policijska stanica Banjaluka - Lauš obaviještena je juče o krađi koja je izvršena u posljednja dva dana.

Vlasnik rovokopača je preduzeće "MG mind" iz Mrkonjić Grada.

Policija radi na utvrđivanju identiteta lica koje je izvršilo krađu.

Najčitanije