BANJALUKA - Nepoznati izvršilac pokrao je iz automobila u banjalučkom naselju Karanovac dva mobilna telefona, novčanike sa 600 evra i 30 evra i bankomat-kartice.
Policiji je prijavljeno da su juče u vremenu od 10.30 do 15.00 časova iz parkiranog putničkog automobila "reno master" ukradeni mobilni telefoni "nokija E72" i "samsung galaksi", kao i navedena svota novca, saopšteno je iz Centra javen bezbjednost Banjaluka.
Policijski službenici rade na rasvjetljavanju ovog krivičnog djela.