Hronika

Ukrao lim iz dvorišta pravoslavne crkve

Ukrao lim iz dvorišta pravoslavne crkve
Ukrao lim iz dvorišta pravoslavne crkve
Srna

TUZLA - Šezdesetsedmogodišnji muškarac čiji su inicijali M.K, nastanjen na području opštine Srebrenik, priznao je da je ukrao lim iz dvorišta pravoslavne Crkve Svetog Petra i Pavla u mjestu Jasenica, opština Srebrenik.

Tokom uviđaja na mjestu pronalaska lima, M.K. je priznao krađu, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova /MUP/ Tuzlanskog kantona.

Lim je vraćen Crkvi Svetog Petra i Pavla.

O događaju je upoznat kantonalni tužilac.

Policija nastavlja rad na dokumentovanju ove krađe i utvrđivanju svih relevantnih činjenica, nakon čega će nadležnom tužilaštvu podnijeti izvještaj.

Krađa je prijavljena policiji u ponedjeljak, 3. aprila.

Najčitanije