Hronika

Ukrao novac od gosta ugostiteljskog objekta

Ukrao novac od gosta ugostiteljskog objekta
Ukrao novac od gosta ugostiteljskog objekta
Agencije

BANJALUKA - Lice čiji su inicijali M. K. iz Banjaluke ukralo je od gosta jednog banjalučkog ugostiteljskog objekta 70 KM nakon čega se udaljilo u nepoznatom pravcu.

Policijskoj stanici Banjaluka juče je oko 20 minuta nakon ponoći prijavljeno da je gostu ugostiteljskog objekta u Ulici Stevana Bulajića ukraden novac.

Policijski službenici su oko 1.20 časova pronašli osumnjičeno lice, od koga su oduzeli ostatak novca u iznosu od oko 26 KM, koji je vraćen vlasniku.

Protiv osumnjičenog slijedi izvještaj nadležnom tužilaštvu zbog počinjene krađe.

Najčitanije