BANJALUKA - Nepoznato lice provalilo je u staklenik banjalučke cvjećare "Paloma grand", odakle je ukralo manji sef sa ključevima vozila i dokumentacijom firme, čime je pričinjena materijalna šteta od 1.000 KM.
''Teška krađa dogodila se u noći sa nedjelje na ponedjeljak, 8. na 9. mart'', saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.