SARAJEVO - Nadzorna kamera u sarajevskoj džamiji Bakarevića na Bistriku sinoć je snimila muškarca koji je ukrao sto iz harema.
Na smimku se vidi kako lopov ulazi u harem džamije i krade sto.
Ovaj sramotan čin, nažalost, nije prvi primjer krađe u sarajevskim džamijama, piše "Avaz".