Hronika

Upotrebom elektro-šoka oteli 300 KM

Upotrebom elektro-šoka oteli 300 KM
Upotrebom elektro-šoka oteli 300 KM
Srna

TRAVNIK - Dvojica napadača presrela su u Turbetu, kod Travnika, radnicu kladionice Amiru S. (43) i upotrebom elektro-šoka oteli joj torbicu u kojoj se nalazilo 300 KM, javio je dopisnik Srne.

Napad se dogodio sinoć u 20.30 časova u Ulici Novo naselje u Turbetu.

Uviđaj su obavili službenici Odjeljenja kriminalističke policije MUP-a Srednjobosanskog kantona.

Najčitanije