BANJALUKA - Nepoznati izvršilac je, uz prijetnju nožem, od jednog maloljetnog Banjalučanina strgao s vrata zlatni lančić vrijedan 3.000 KM i pobjegao, rečeno je u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.
Razbojništvo se dogodilo sinoć u Bulevaru vojvode Petra Bojovića u Banjaluci pet minuta iza ponoći.
U toku je rad na rasvjetljavanju ovog krivičnog djela.