Hronika

Uzrok smrti maloljetnice u Bijeljini je sepsa

Uzrok smrti maloljetnice u Bijeljini je sepsa
Uzrok smrti maloljetnice u Bijeljini je sepsa
Srna

BIJELJINA - Uzrok smrti maloljetnice iz Bijeljine je sepsa, izjavila je dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Bijeljina Mira Medić.

"Nakon završene obdukcije vještak me usmeno obavijestio da je uzrok smrti sepsa, a pismeni nalaz biće dostavljen u toku dana", rekla je Medićeva.

​Policijska uprava Bijeljina juče je saopštila da je najvjerovatnije riječ o prirodnoj smrti, ali da će tačan uzrok biti utvrđen obdukcijom.

Patolog je pregledom tijela sedamnaestogodišnje djevojke, lica sa posebnim potrebama, koja je ranije ujutro dovezena mrtva u Hitnu službu bijeljinskog Doma zdravlja konstatovao da na tijelu nema lomova, već pucanja kože usljed dugotrajne bolesti i nepokretnosti. 

Najčitanije