Hronika

Vandali izbušili gume na nekoliko automobila u Banjaluci

Vandali izbušili gume na nekoliko automobila u Banjaluci
Foto: Screenshot/YouTube | Vandali izbušili gume na nekoliko automobila u Banjaluci
N.N.

BANJALUKA - Nepoznati vandali izbušili su danas nekoliko guma na parkiranim automobila u centru Banjaluke.

Kako javlja ATV, incident se dogodio između 12 i 13.30 časova u Ulici Nikole Pašića, u blizini pekare Marčelo kod Ekonomske škole.

Osim guma, vandali nisu napravili drugu štetu.

Video
Najčitanije