Hronika

Vatrogasci intervenisali zbog dojave o dimu u zgradi

Vatrogasci intervenisali zbog dojave o dimu u zgradi
Vatrogasci intervenisali zbog dojave o dimu u zgradi
Dragan Sladojević, Foto: V.Tripić

BANJALUKA - Zbog dojave da se u stubištu u jednoj od stambenih zgrada u banjalučkom naselju Nova Varoš osjeti dim, vatrogasci su jednim vozilom izlašli na teren.

Kako javlja novinar "Nezavisnih", ispostavilo se da razloga za paniku nema, jer nije bilo ni opasnosti - u zgradi nije ništa gorjelo.

Nakon kraćeg vremena, pripadnici Vatrogasne brigade grada Banjaluka su se povukli u svoju bazu.

Najčitanije