Hronika

Visoko: Poginuo radnik na gradilištu

Visoko: Poginuo radnik na gradilištu
Visoko: Poginuo radnik na gradilištu
Fena

VISOKO - Tridesetšestogodišnji A.D. iz Visokog poginuo je na gradilištu u naselju Gornje Rosulje u Visokom, rečeno je Srni u MUP-u Zeničko-dobojskog kantona.

Policijskoj stanici u Visokom je iz lokalnog doma zdravlja javljeno da je dovezeno lice koje je smrtonosne povrede zadobilo juče u 16.55 časova prilikom izvođenja građavinskih radova u Visokom.

Na licu mjestu je izvršen uviđaj kojim je rukovodio dežurni tužilac.

U toku je istraga i u MUP-u nisu mogli dati dati više informacija. 

FOTO ILUSTRACIJA

Najčitanije